terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 14 dec - zon 15 dec - zat 4 jan - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan - zat 18 jan - zon 19 jan -


laat schema zien voor  

14 december | Zaal JJ
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Zaal J8E1   35348   Mixed Hockeyclub Zoetermeer J8E3

10

10:05  10:45  thuis  Emerald, sporthal    
   Zaalleiding : HCPijnacker  
Zaal J8E1   35560   Ring Pass Delft J8E2

10 

11:25  12:05  uit  Emerald, sporthal    
   Zaalleiding : HCPijnacker  
Zaal J8E2   35136   V.M.H.C. CARTOUCHE J8E4

11:00  11:30  uit  Cartouche Hockey Dome    
Zaal J8E2   35032   hdm J8E5

0

11:40  12:10  thuis  Cartouche Hockey Dome    
 
Zaal M8E1   37428   V.M.H.C. CARTOUCHE M8E2

0

13:00  13:30  thuis  Cartouche Hockey Dome    
Zaal M8E1   37322   Wateringse veld M8E2

0

13:40  14:10  thuis  Cartouche Hockey Dome    
Zaal M8E2   37427   HGC M8E2

0

11:00  11:30  thuis  HGC/ Wim Schellekens Dome    
Zaal M8E2   37321   Hockeyclub Barendrecht M8E2

0

11:40  12:10  thuis  HGC/ Wim Schellekens Dome    
Zaal M6E1   37411   HC Ypenburg M6E2

09:00  09:30  uit  Ring Pass Hockey Dome    
   Zaalleiding : HCPijnacker  
Zaal M6E1   37497   HC Schiedam M6E3

0

10:20  10:50  thuis  Ring Pass Hockey Dome    
   Zaalleiding : HCPijnacker  
Zaal M6E2   35375   HCRB M6E2

10

08:05  08:45  thuis  Emerald, sporthal    
   Zaalleiding : HCPijnacker  
Zaal M6E2   35595   Berkel Rodenrijs M6E1

10 

09:25  10:05  uit  Emerald, sporthal    
   Zaalleiding : HCPijnacker  
Zaal M6E5   35170   V.M.H.C. CARTOUCHE M6E6

0

09:00  09:30  thuis  Ring Pass Hockey Dome    
   Zaalleiding : HCPijnacker  
Zaal M6E5   35276   Mixed Hockeyclub Zoetermeer M6E6

0

10:20  10:50  thuis  Ring Pass Hockey Dome    
   Zaalleiding : HCPijnacker  
Zaal M6E6   35389   HV Westland M6E5

25 

08:35  09:30  uit  Sosef sporthal    
Zaal M6E6   35492   VMHC Pollux M6E3

25

09:15  10:10  thuis  Sosef sporthal    


14 december | Zaal Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Zaal JA2   47571   MHC Voorhout JA1

0

15:00  15:30  thuis  Ring Pass Hockey Dome    
   Zaalleiding : HCPijnacker  
Zaal JA2   47751   V.M.H.C. CARTOUCHE JA4

0

16:20  16:50  thuis  Ring Pass Hockey Dome    
   Zaalleiding : HCPijnacker  
Zaal JC1   42841   Hockeyclub Barendrecht JC1

35 

08:35  09:40  uit  Topsportcentrum Rotterdam    
Zaal JC1   42103   HV Victoria JC2

35 

09:15  10:20  uit  Topsportcentrum Rotterdam    
 
Zaal MA2   48761   HV Westland MA2

0

17:40  18:10  thuis  HGC/ Wim Schellekens Dome    
Zaal MA2   48297   HGC MA2

18:20  18:50  uit  HGC/ Wim Schellekens Dome    
Zaal MA3   48387   HGC MA3

30

14:30  15:30  thuis  Post-Kogeko Sporthal    
   Zaalleiding : HCPijnacker  
Zaal MA3   48607   L.S.C. ALECTO MA2

30

15:50  16:50  thuis  Post-Kogeko Sporthal    
   Zaalleiding : HCPijnacker  
Zaal MB3   46994   Craeyenhout MB4

12:30  13:00  uit  Hellashal    
Zaal MB3   46119   D.H.C. Hudito MB2

0

13:10  13:40  thuis  Hellashal    
Zaal MB4   46917   Goudse MHC MB4

15:40  16:10  uit  HGC/ Wim Schellekens Dome    
Zaal MB4   47164   HGC MB5

16:20  16:50  uit  HGC/ Wim Schellekens Dome    
Zaal MC1   44296   HC Ypenburg MC2

15 

13:15  14:00  uit  Leidschenveen, Sporthal    
Zaal MC1   44411   HV Victoria MC2

15

13:55  14:40  thuis  Leidschenveen, Sporthal    
Zaal MC5   43866   HC Ypenburg MC6

09:40  10:10  uit  Zoetermeer Hockey Dome    
Zaal MC5   44187   Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC6

10:20  10:50  uit  Zoetermeer Hockey Dome