Trainingsschema

Dit schema loopt van 5-5-2019 t/m 30-6-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Jongens D1 Gert-jan Ottjes WVK - CD
17:30 - 18:45 Jongens D2 Marc Wennekes WVK - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D03 Thomas Peverelli Ruseler - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D04 Wendy de Groot-van Drimmelen Ruseler - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D05 Rob Boerman Veld 3 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D06 Hans van den Bosch Veld 3 - AB
18:45 - 20:00 Jongens A3 Boudewijn van der Voort
Roderick van der Voort
Ruseler - AB
18:45 - 20:00 Jongens C3 Neal Storey WVK - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B6 Gert-jan Ottjes Ruseler - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B8 Pauline van Wijk WVK - AB
18:45 - 20:00 Meisjes C3 Rob Boerman Veld 3 - BC
18:45 - 20:00 Meisjes C4 Charlotte Lagas Veld 3 - D
18:45 - 20:00 Meisjes C6 Duncan Schravendijk Veld 3 - A
19:00 - 20:00 Keepers Dennis van der Meeren Veld F keepers: Tessa (MA3), Benthe (MB8) & Lisette (MC1)
20:00 - 21:30 Jongens A2 Neal Storey WVK - CD
20:00 - 21:30 Jongens B2 Gert-jan Ottjes Veld 3 - AB
20:00 - 21:00 Keepers Dennis van der Meeren Veld F keepers: Niels (JA2), Olivier (JA3) & Janno (JB1)
20:00 - 21:30 Meisjes A4 David Verweij Ruseler - CD
20:00 - 21:30 Meisjes B3 Eric Ernst
Remco Witkamp
Ruseler - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B4 Karlijn van Haagen Veld 3 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes B5 Pauline van Wijk WVK - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Jongens C1 Marcel van Wensveen WVK - AB
17:30 - 18:45 Jongens C2 Riccardo Jongejan Veld 3 - AB
17:30 - 18:45 Jongens D3 Joost Knijnenburg
Yannick Dijkgraaf
Veld 3 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C2 Wendy Choy Ruseler - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D01 Luuk Hekkelaan
Ruben Knijnenburg
WVK - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D02 Anouk Post Ruseler - CD
18:45 - 20:15 Jongens A1 Casper Kreeft WVK - CD
18:45 - 20:15 Jongens B1 Michiel Zwart Ruseler - AB
18:45 - 20:15 Meisjes A1 Nils Lindeman
Tristan de Kievit
Ruseler - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B1 Marcel van Wensveen
Laurens de Kok
WVK - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B2 Wendy Choy Veld 3 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes C1 Vincent Kleij Veld 3 - CD
20:15 - 21:45 Dames 1 Simon Nusse WVK - AB
20:15 - 21:45 Dames 2 Fenna Mentink Veld 3 - CD
20:15 - 21:45 Heren 1 Pieter van der Linden WVK - CD
20:15 - 21:45 Heren 3 Ruseler - CD
20:15 - 21:45 Heren 4 Veld 3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:15 Jongens F1 Alex Vree
Diederick Wennekes
Ruseler - CD
15:00 - 16:15 Jongens F2 Tiemen Stegeman
Tigo Soeterbroek
Ruseler - CD
15:00 - 16:15 Meisjes F1 Ruseler - AB
15:00 - 16:15 Meisjes F2 Charlotte de Vries
Gwendolyn van der Velden
Ruseler - AB
15:00 - 16:15 Meisjes F3 Mijntje Visscher
Noa Verbakel
Ruseler - AB
15:00 - 16:15 Meisjes F4 Evy Kerkhof
Lone Lottgering
Ruseler - CD
15:00 - 16:15 Meisjes F5 Ruseler - AB
16:30 - 17:45 Jongens E01 8-tal Mees Janssens
Bastiaan Soeterbroek
Ruseler - C
16:30 - 17:45 Jongens E02 8-tal Tomasso Peverelli
Jens Pruisken
Ruseler - D
16:30 - 17:45 Jongens E3 Matthijs Kockelkoren
Thijs Gasseling
WVK
16:30 - 17:45 Jongens E4 Britte de Klerk
Ferran van Wieringen
WVK
16:30 - 17:45 Jongens E5 Lucas Hoogweg
Teun de Bree
WVK
16:30 - 17:30 keepers jj 8-tal M Veld F keepers: 2de jaars E teams
16:30 - 17:30 keepers JJ 8-tal V Mika van Dillen Veld F keepers: 2de jaars E teams
16:30 - 17:45 Meisjes E01 8-tal Calleigh Sweens Veld 3 - A
16:30 - 17:45 Meisjes E02 8-tal Bobbi van Leest
Iris van der Burg
Veld 3 - B
16:30 - 17:45 Meisjes E03 8-tal Annemijn Frederix
Marlieke Frederix
Veld 3 - C
16:30 - 17:45 Meisjes E04 8-tal Senn Van Der Linde Veld 3 - D
16:30 - 17:45 Meisjes E05 Chiara San Giorgi
Evi van Eijk
WVK
16:30 - 17:45 Meisjes E06 Isa König
Noor van der Maden
Ruseler - AB
16:30 - 17:45 Meisjes E07 Charlotte Roy
Esmee Valstar
Ruseler - AB
16:30 - 17:45 Meisjes E08 Niels Gerritsen
Teun Spikmans
Ruseler - AB
17:30 - 18:30 Keepers Mika van Dillen Veld F - AB wisselkeepers: MD3, MD4 & MD6
17:30 - 18:45 Keepers Pien Noordover Veld F - CD Floor (MC3)
17:45 - 19:00 Jongens D2 Bastiaan Soeterbroek WVK - D
17:45 - 19:00 Meisjes B5 Elliot Staines
S.r Bakker
WVK - A
17:45 - 19:00 Meisjes B6 Laurens de Kok WVK - BC
17:45 - 19:00 Meisjes C5 Marijke Sikkenk Veld 3 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C6 Esther Tankink Veld 3 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes D03 Roos Verburg
Zita Kneppers
Ruseler - A
17:45 - 19:00 Meisjes D04 Emily Staines
Stephanie Alewijnse
Ruseler - D
17:45 - 19:00 Meisjes D06 Maaike Loeve Ruseler - BC
18:45 - 19:45 Keepers Pien Noordover Veld F keepers: Ivan (JD3), Abigail (MD5), Famke (MD2)
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Elliot Staines
S.r Bakker
WVK - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Dennis de Froe Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A4 Laurens de Kok WVK - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Eric Ernst Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B7 Roel Soeterbroek Ruseler - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B8 Damean Soekhlal Ruseler - CD
19:45 - 20:45 Keepers Pien Noordover Veld F Rowena (MA4) & wisselkeepers: MC5, MB5, MB6 & MB7
20:30 - 22:00 Dames 4 Cynthia de Jong Ruseler - AB
20:30 - 22:00 Heren Veteranen B Veld 3
20:30 - 22:00 Trim TWA Jan Willem van Eijk
Veld 3
20:30 - 22:00 Trim TWA Ruseler - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Jongens D1 Luuk Zoutendijk
Rick Deen
Veld 3 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C1 Britt Latumahina
Lauren Latumahina
WVK - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C3 Ellis Latumahina
Roos Verburg
WVK - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C4 Sofie Schouten
Luana San Giorgi
Veld 3 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D01 Marcel van Wensveen Ruseler - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D02 Wendy Choy Ruseler - CD
17:45 - 18:30 Keepers Veld F Keepers: Fleur (MB2), Femke (MB3) & Arne (JB2)
18:30 - 19:15 Keepers Veld F keepers: Leonie (D1), Pien (MA1) & Daphne (MB1)
18:45 - 20:15 Jongens B1 Michiel Zwart WVK - AB
18:45 - 20:15 Jongens B2 Floor Hekkelaan Ruseler - CD
18:45 - 20:15 Jongens C1 Matthijs van den Akker Veld 3 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes A1 Nils Lindeman
Tristan de Kievit
WVK - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B1 Marcel van Wensveen
Simon Nusse
Ruseler - AB
18:45 - 20:15 Meisjes C2 Pim ten Elshof Veld 3 - CD
19:15 - 20:00 Keepers Veld F keepers: H1, Mika (JA1)
20:15 - 21:45 Dames 1 Simon Nusse WVK - CD
20:15 - 21:45 Dames 2 Michiel Zwart WVK - AB
20:15 - 21:45 Heren Veteranen A Ruseler - CD
20:15 - 21:45 Jongens A1 Pieter van der Linden Ruseler - AB
20:15 - 21:45 Jongens A2 Tjalle Oudhof Veld 3 - CD
20:15 - 21:45 Jongens A3 Sebastiaan van der Voort Veld 3 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Jongens C2 Nick Loomans Ruseler - AB
17:30 - 18:45 Jongens C3 Ad Loeve WVK - D
17:30 - 18:45 Jongens D3 Wiebe van den Toorn WVK - A
17:30 - 18:45 Jongens E01 8-tal Tim Struijk
Tom Deen
Ruseler - CD
17:30 - 18:45 Jongens E02 8-tal Isa Post
Lieke Huis
Ruseler - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D05 WVK - BC
17:30 - 18:45 Meisjes E01 8-tal Danique Boudestein
Lucia Stavenga
Veld 3
17:30 - 18:45 Meisjes E02 8-tal Anieke Beers
Fleur Poelman
Veld 3
17:30 - 18:45 Meisjes E03 8-tal Noortje Groothuis
Phileine van Delden
Veld 3
17:30 - 18:45 Meisjes E04 8-tal Laura Groothuis
Lieke De Waal
Veld 3
18:00 - 19:00 Keepers Dennis van der Meeren Veld F keepers: Cathelijne (MD1) & Anouk (MD2)
18:45 - 20:15 Meisjes A2 Nick Loomans Ruseler - AB
18:45 - 20:15 Meisjes A3 Ad Loeve Ruseler - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B2 Julie Boutkan WVK - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B4 Dennis de Froe WVK - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B7 Sophie van Reenen Veld 3 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes C5 Marit van Westbroek
Steven Verspaget
Veld 3 - CD
19:00 - 20:00 Keepers Dennis van der Meeren Veld F keepers: Olav/Noah (JC3), Niels (JD1) & Alex (JD2)
20:00 - 21:00 Keepers Dennis van der Meeren Veld F keepers: Romke (JC1) & Kyan (JC2)
20:15 - 21:45 Dames 3 Veld 3 - CD
20:15 - 21:45 Dames 4 Hans Van der Goes Ruseler - CD
20:15 - 21:45 Heren 1 Pieter van der Linden WVK
20:15 - 21:45 Heren 3 Veld 3 - AB
20:15 - 21:45 Heren 4 Ruseler - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 09:30 Benjamins WVK
08:30 - 09:30 Funkey Veld F