Trainingsschema

Dit schema loopt van 27-10-2019 t/m 30-11-2019
Senioren
D4
20:30 - 22:00
Veld 3 - CD
Trainer(s)
Cynthia de Jong
Opmerkingen
Junioren A
MA2
19:00 - 20:30
WVK - AB
Trainer(s)
Sam Grabijn
Opmerkingen
MA3
19:00 - 20:30
Veld 3 - CD
Trainer(s)
Eric Ernst
Remco Witkamp
Opmerkingen
MA4
19:00 - 20:30
Ruseler - AB
Trainer(s)
Dennis de Froe
Ad Loeve
Opmerkingen
MA5
19:00 - 20:30
Ruseler - CD
Trainer(s)
Training door Heren 4
Opmerkingen
Junioren B
MB3
19:00 - 20:30
Veld 3 - AB
Trainer(s)
Training door Dames 4
Opmerkingen
Junioren C
MC4
17:45 - 19:00
WVK - AB
Trainer(s)
Esther Tankink
Opmerkingen
MC5
17:45 - 19:00
WVK - CD
Trainer(s)
Lizet van den Berg
Opmerkingen
MC6
17:45 - 19:00
Ruseler - CD
Trainer(s)
Femke Ernst
Opmerkingen
Junioren D
MD03
17:45 - 19:00
Veld 3 - A
Trainer(s)
Isa Post
Lieke Huis
Opmerkingen
MD04
17:45 - 19:00
Veld 3 - BC
Trainer(s)
Dewi Boelhouwer
Opmerkingen
MD06
17:45 - 19:00
Veld 3 - D
Trainer(s)
Risto Van der Salm
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
16:30 - 17:45
WVK - AB
Trainer(s)
Emma Kockelkoren
Iris Korpershoek
Opmerkingen
M8E2
16:30 - 17:45
WVK - AB
Trainer(s)
Susie den Boer
Suus Verburg
Annemijn Frederix
Marlieke Frederix
Opmerkingen
M8E3
16:30 - 17:45
WVK - AB
Trainer(s)
Lauren Latumahina
Elaine Magielse
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
16:30 - 17:45
Ruseler - ABC
Trainer(s)
Marleen Tankink
Wibien Tankink
Opmerkingen
M6E2
16:30 - 17:45
Ruseler - ABC
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E3
16:30 - 17:45
Veld 3
Trainer(s)
Evy Kerkhof
Lone Lottgering
Opmerkingen
M6E4
16:30 - 17:45
Veld 3
Trainer(s)
Abigail Woudenberg
Iris Boerman
Opmerkingen
M6E5
16:30 - 17:45
Veld 3
Trainer(s)
Fleur Roeten
Iris van der Burg
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1
15:00 - 16:15
Ruseler - CD
Trainer(s)
Charlotte de Vries
Gwendolyn van der Velden
Opmerkingen
MF2
15:00 - 16:15
Ruseler - CD
Trainer(s)
Jill Schuurmans
Mette de Graaf
Opmerkingen
MF3
15:00 - 16:15
Ruseler - CD
Trainer(s)
Bente Spaans
Felien Matser
Keira Vissenberg
Opmerkingen
MF4
15:00 - 16:15
Ruseler - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
Keep V 8-tal
16:45 - 17:30
Veld F
Trainer(s)
Fleur Broeijer
Janno Wilpshaar
Opmerkingen
Senioren
TWA
20:30 - 22:00
WVK
Trainer(s)
Opmerkingen
TWA
20:30 - 22:00
Ruseler
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
Keepers-training
17:30 - 18:15
Veld F
Trainer(s)
Fleur Broeijer
Janno Wilpshaar
Opmerkingen
Wisselkeepers: MD4 - MD5-MD6/MC4
K-Tr F/E6
15:00 - 16:15
Ruseler - B
Trainer(s)
Famke Krijger
Opmerkingen
K-Tr F/E6
16:30 - 17:30
Ruseler - D
Trainer(s)
Alex Vree
Famke Krijger
Opmerkingen
Trim-KT
20:30 - 21:30
Veld F
Trainer(s)
Danny Admiraal
Opmerkingen
Senioren
H4
20:30 - 22:00
Veld 3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA2
19:00 - 20:30
WVK - CD
Trainer(s)
Rob Boerman
Opmerkingen
Junioren D
JD2
17:45 - 19:00
Ruseler - AB
Trainer(s)
Yannick Dijkgraaf
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
16:30 - 17:45
WVK - CD
Trainer(s)
Laurens de Kok
Tim Struijk
Opmerkingen
J8E2
16:30 - 17:45
WVK - CD
Trainer(s)
Alexander Koops
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
16:30 - 17:45
Ruseler - ABC
Trainer(s)
Tigo Soeterbroek
Opmerkingen
J6E2
16:30 - 17:45
Ruseler - ABC
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1/F2
15:00 - 16:15
Ruseler - A
Trainer(s)
Bram Spanbroek
Diederick Wennekes
Opmerkingen
JF2
15:00 - 16:15
Ruseler - A
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
Keep M 8-tal
16:45 - 17:30
Veld F
Trainer(s)
Fleur Broeijer
Janno Wilpshaar
Opmerkingen