Commissies

Commissies
Accommodatie Cie
Mike van Rijn Voorzitter
Marc Wennekes lid
Michel Jongejan lid
Jeroen Meijerink lid
Arbitrage Cie
Philippe Tankink Voorzitter
Michel Jongejan Opleidingen
Art Zoutendijk Aanwijzing scheidsrechters
Francien Noordover lid
Communicatie Cie
Hubert Frederix Voorzitter
Hélène Frederix - Dumas lid
Femke de Kock lid
Reinier Zwart lid
Anouk Post lid
Elise Dröge lid
Courgette Cie
David Nusse Penningmeester
Simon Nusse Contactpersoon HCP
David Nusse lid
Milou Saraber lid
Sophie van Reenen lid
Simon Nusse lid
Robert Eggens lid
Nienke Mann lid
Evenementen Cie
Simone Jongejan Contactpersoon HCP
Noor Zoutendijk lid
Helga van Gestel lid
Elvira Bruinen lid
Feest Cie
Jasmijn Groeneweg Voorzitter
Manon van Winden lid
Sophie Groeneweg lid
Karlijn van Haagen lid
Maxime Breedijk lid
Pim ten Elshof lid
Wouter Sikkenk lid
Grote Club Actie Cie
Lorenza Wennekes - van der Sluijs lid
Helga van Gestel lid
Suzanne Rijks lid
Elise Spanbroek lid
Hockeykamp Cie
Sanne de Kock Voorzitter
Martijn van Dijk lid
Ilse Admiraal lid
Casper Lecram lid
Horeca Cie
Femke de Kock Voorzitter
Jongste Jeugd Cie
Jeroen Sweens Voorzitter
Taco Vree Coördinator 2e jrs E
Lizzy Boudestein-Coenraad Coördinator 1e jrs E
Nynke Daane Coördinator F
Marjan Samson Coördinator Benjamins
Kascommissie
Viviana Kooistra lid
Peter van den Heuij lid
Keeperscommissie
Aldo Kuijer Voorzitter
Mireille Voorbraak lid
Ledenadministratie
Simone Jongejan lid
Art Zoutendijk lid
Materiaal Cie
Marko Wilpshaar lid
Paul Mes lid
Martin Van der Linde lid
Redactie Cie
Guus de Kock lid
Alex in 't Veen lid
Sponsor Cie
Rogier van der Male Voorzitter
Maarten Vink lid
Nick Loomans lid
Manon de Bock lid
Walter Pruisken Voorzitter Clubkledingciecoordinator
Technische Cie
Philippe Tankink Voorzitter
Michiel Zwart Coördinator Heren / JA
Simon Nusse Coördinator Dames
Cedric Kuipers Coördinator Jeugd Meisjes A
Ad Loeve Coördinator Jeugd Meisjes B
José de Leede Coördinator Jeugd Meisjes C
Eric Ernst Coördinator Jeugd Jongens
Jan Willem van Eijk Coordinator Trimhockey
Hanco Tigchelaar Wedstrijdsecretaris Veld
Thomas Peverelli Coördinator Jeugd Meisjes D
Trainings Cie
Renate de Hoog-verburg lid
Rob Boerman lid
Lauren Latumahina lid
Casper Kreeft lid
Roel Soeterbroek lid
Marcel van Wensveen lid
Trim60+/Fithockey cie
Henny Antonissen Voorzitter
Thea van den Hout lid
Piet Perrels lid
Tucht Cie
Guus de Kock Voorzitter
Paul van Egmond lid
Welkomst Commissie (WelkomCie)
Ellen Smith Voorzitter
Annemieke Knijnenburg lid
Marjolein Deen lid
Noor Zoutendijk lid
Zaalhockey Cie
Hanco Tigchelaar Wedstrijdsecretaris Zaal
Jeroen Stavenga lid
Ineke van Berkum Zaalcommissaris