Tweede editie Hockeyhelden techniekcursus van start in maart!
28 januari 2025
Algemeen
Beste HCP'ers,
Het is bijna zover! De tweede editie van de Hockeyhelden techniekcursus gaat van start in maart. De vorige techniekcursus was met meer dan 50 deelnemende hockeyhelden een enorm succes. Elke week werd er met de enthousiaste trainers weer gewerkt aan een nieuw thema en er werden grote stappen gemaakt! Ook werden er elke week bij het eindspel steeds meer munten verdiend en mooie prijzen uitgekozen.
Vanaf zondag 9 maart gaan we met de tweede lichting aan de slag met techniek en spelinzicht. Wij hebben de tijd gehad om deze cursus nog beter te maken, zodat ook nu elke deelnemer plezier zal maken en vooruitgang gaat boeken. Heb je vorige cursus ook al meegedaan? Geen probleem! Deze cursus bestaat uit nieuwe oefeningen, dus ook eerdere deelnemers kunnen weer meedoen.
TEAMACTIE
Bij deze editie van de techniek cursus hebben we een speciale teamactie. Als meer dan de helft van jouw team is aangemeld voor de techniekcursus (in een team van 12 dus minimaal 7 spelers), ontvangen jullie een gratis Hockeyhelden teamtraining! Het moment en de focus van deze training kan helemaal door jullie bepaald worden. Zorg dus snel dat jouw teamgenoten zich ook aanmelden!
Waarom Hockeyhelden?
Hockeyhelden is opgericht door Roos Verburg en Bastiaan Soeterbroek. Wij hockeyen zelf bij HCPijnacker in Dames 1 en Heren 1. Daarnaast geven wij al jaren meerdere jeugdteams training op de club, zoals de Jongste Jeugd, de MO16-1 en de JO18-1. Dit vinden wij ontzettend leuk om te doen en in de zomer van 2024 ontstond het idee voor een hockeyschool op HCPijnacker. Wij willen dat de focus ligt op plezier maken en beter leren hockeyen. Zo hopen wij onze liefde voor de sport door te geven en de jeugd van HCPijnacker extra mogelijkheden te geven om met hockey bezig te zijn.
Kijk op onze website www.hockeyheldentechniekschool.nl voor meer informatie! Meld je aan en word ook een hockeyheld!
Groetjes,
Roos & Bastiaan
Team Hockeyhelden