Dames 2

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D8 6 15 5 0 1
2 Westland D2 5 15 5 0 0
3 Victoria D4 6 11 3 2 1
4 Dopie D2 6 10 3 1 2
5 Craeyenhout D4 6 10 3 1 2
6 DSHC D3 5 10 3 1 1
7 Ring Pass Delft D4 6 7 2 1 3
8 Groen-Geel D4 6 6 2 0 4
9 Pijnacker D2 6 6 2 0 4
10 Zoetermeer D3 6 4 1 1 4
11 Roomburg D4 6 4 1 1 4
12 HUDITO D4 6 2 0 2 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt HV Victoria D4 n.n.b uit
14 mrt Dopie D2 n.n.b thuis - WVK veld 1
21 mrt Ring Pass Delft D4 n.n.b uit
28 mrt R.H.V. Leonidas D8 n.n.b thuis - WVK veld 1
11 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer D3 n.n.b uit
18 apr Leidse Hockey Club Roomburg D4 n.n.b thuis - Ruseler veld 2
25 apr DSHC D3 n.n.b uit
16 mei Craeyenhout D4 n.n.b thuis - Ruseler veld 2
30 mei HV Westland D2 n.n.b uit
6 jun D.H.C. Hudito D4 n.n.b uit
13 jun Groen-Geel D4 n.n.b thuis - WVK veld 1

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dopie D2-O Westland D2-O
HUDITO D4 Groen-Geel D4
Leonidas D8 DSHC D3
Ring Pass Delft D4 Craeyenhout D4
Victoria D4 Pijnacker D2-O
Zoetermeer D3 Roomburg D4

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Roomburg D4 Zoetermeer D3 1-4
DSHC D3 Leonidas D8 0-9
Craeyenhout D4 Ring Pass Delft D4 3-1
Westland D2-O Dopie D2-O 2-0
Pijnacker D2-O Victoria D4 1-5
Groen-Geel D4 HUDITO D4 3-2
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
HUDITO D4 Roomburg D4 2-2
Victoria D4 Groen-Geel D4 7-3
Dopie D2-O Pijnacker D2-O 3-0
Ring Pass Delft D4 Westland D2-O 1-6
Leonidas D8 Craeyenhout D4 1-0
Zoetermeer D3 DSHC D3 1-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Victoria D4 HUDITO D4 5-0
Groen-Geel D4 Dopie D2-O 1-3
Pijnacker D2-O Ring Pass Delft D4 2-1
Craeyenhout D4 Zoetermeer D3 1-0
DSHC D3 Roomburg D4 1-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Zoetermeer D3 Westland D2-O 1-2
Leonidas D8 Pijnacker D2-O 5-0
Dopie D2-O Victoria D4 2-2
Ring Pass Delft D4 Groen-Geel D4 6-1
Roomburg D4 Craeyenhout D4 1-2
HUDITO D4 DSHC D3 1-2
DINSDAG 29 SEPTEMBER 2020
Westland D2-O Leonidas D8 3-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Victoria D4 Ring Pass Delft D4 3-3
Dopie D2-O HUDITO D4 2-0
Craeyenhout D4 DSHC D3 0-2
Pijnacker D2-O Zoetermeer D3 5-2
Groen-Geel D4 Leonidas D8 2-4
Westland D2-O Roomburg D4 5-0
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
HUDITO D4 Craeyenhout D4 1-1
Ring Pass Delft D4 Dopie D2-O 2-1
Leonidas D8 Victoria D4 2-1
Zoetermeer D3 Groen-Geel D4 2-3
Roomburg D4 Pijnacker D2-O 5-1