Wedstrijden

Klik op je team voor meer info

Overig
MC-JJ - Reservering trainers en Ouders
11:00 - Veld 3
Thuis
MC-JJ - Oefenwedstrijd Coaches
12:15 - Veld 3
Thuis
Dames
D3-zaal - Spijkenisse D3
15:30
Thuis

Let op opmerking
D3-zaal - Groen Geel D8
16:50
Thuis

Let op opmerking
Meisjes A
MA1-zaal - HISALIS MA1
11:30
Thuis

Let op opmerking
MA1-zaal - hdm MA2
12:50
Thuis

Let op opmerking
MA3-zaal - Gouda MA3
13:30
Uit
MA3-zaal - Victoria MA4
14:10
Thuis

Let op opmerking
MA4-zaal - Craeyenhout MA4
13:30
Uit
MA4-zaal - BerkelRodenrijs Berkel-Rodenrijs MA4
14:50
Thuis

Let op opmerking
Meisjes B
MB3-zaal - Ring Pass Delft MB2
15:30
Thuis

Let op opmerking
MB3-zaal - Noordwijk MB12
16:50
Uit
Meisjes C
MC1-zaal - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC2
13:30
Thuis

Let op opmerking
MC1-zaal - Roomburg MC1
14:10
Thuis

Let op opmerking
MC2-zaal - hdm MC3
13:30
Uit
MC2-zaal - HISALIS MC2
14:10
Thuis

Let op opmerking
MC3-zaal - HCRB MC2
14:10
Thuis

Let op opmerking
MC3-zaal - Rotterdam MC6
14:50
Uit
MC5-zaal - Forescate MC3
11:30
Uit
MC5-zaal - Kieviten MC2
12:10
Thuis

Let op opmerking
MC6-zaal - Alphen MC8
11:30
Thuis

Let op opmerking
MC6-zaal - BerkelRodenrijs MC7
12:50
Thuis

Let op opmerking
Meisjes D
MD1-zaal - HV Bleiswijk MD1
10:40
Uit
MD1-zaal - Ypenburg MD2
11:20
Thuis

Let op opmerking
MD3-zaal - BerkelRodenrijs MD5
09:45
Thuis

Let op opmerking
MD3-zaal - Hudito MD3
10:25
Uit
MD4-zaal - Klein Zwitserland MD9
09:30
Uit
MD4-zaal - IJssel MD6
10:50
Thuis

Let op opmerking
MD5-zaal - Alecto MD8
09:30
Thuis

Let op opmerking
MD5-zaal - HISALIS MD4
10:50
Thuis

Let op opmerking
MD6-zaal - hdm MD10
12:10
Uit
MD6-zaal - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MD10
12:50
Uit
Heren
H1-zaal - HISALIS H1
15:00
Uit
H1-zaal - DSHC H1
16:40
Thuis

Let op opmerking
H8-zaal - Rotterdam H3
15:30
Uit
H8-zaal - IJssel H2
16:10
Thuis

Let op opmerking
Jongens A
JA3-zaal - Dordrecht JA3
15:00
Uit
JA3-zaal - HCGO JA1
15:40
Uit
Jongens B
JB2-zaal - HDS JB3
11:30
Uit
JB2-zaal - LOHC JB4
12:10
Thuis

Let op opmerking
Jongens C
JC1-zaal - IJssel JC1
15:30
Thuis

Let op opmerking
JC1-zaal - Rijswijk JC2
16:50
Thuis

Let op opmerking
JC2-zaal - Forescate JC3
13:30
Thuis

Let op opmerking
JC2-zaal - Roomburg JC3
14:50
Uit
Jongens D
JD1-zaal - HDS JD1
12:00
Uit
JD1-zaal - Leonidas JD1
12:40
Thuis

Let op opmerking
JD2-zaal - hdm JD5
12:10
Uit
JD2-zaal - Wateringse veld JD1
12:50
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Alecto MD8 - Hisalis MD4
10:10
Thuis

Let op opmerking
ZAALBLOK - ZAAL Klein Zwitserland MD9 - IJssel MD6
10:10
Thuis

Let op opmerking
ZAALBLOK - ZAAL Berkel-Rodenrijs MC7 - Alphen MC8
12:10
Thuis

Let op opmerking
ZAALBLOK - ZAAL Hisalis MA1 - hdm MA2
12:10
Thuis

Let op opmerking
ZAALBLOK - ZAAL Craeyenhout MA4 - Berkel-Rodenrijs MA4
14:10
Thuis

Let op opmerking
ZAALBLOK - ZAAL Forescate JC3 - Roomburg JC3
14:10
Thuis

Let op opmerking
ZAALBLOK - ZAAL Ypenburg JC2 - Rijswijk JC2
16:10
Thuis

Let op opmerking
ZAALBLOK - ZAAL Groen-Geel D8 - Spijkenisse D3
16:10
Thuis

Let op opmerking
ZAALBLOK - ZAAL Ring Pass Delft MB2 - Noordwijk MB12
16:10
Thuis

Let op opmerking
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
  Team Gespeeld Punten