Heren 1
Stand
Pos. | Team | # | Punten | W | G | V | + | - | Straf |
1 | HDS H1 | 18 | 49 | 16 | 1 | 1 | 94 | 30 | 0 |
2 | FIT H1 | 18 | 35 | 11 | 2 | 5 | 53 | 40 | 0 |
3 | DSHC H1 | 18 | 34 | 10 | 4 | 4 | 67 | 44 | 0 |
4 | Pijnacker H1 | 18 | 33 | 10 | 3 | 5 | 58 | 38 | 0 |
5 | Hisalis H1 | 18 | 30 | 9 | 3 | 6 | 42 | 43 | 0 |
6 | Westerpark H1 | 18 | 28 | 9 | 1 | 8 | 47 | 49 | 0 |
7 | Purmerend H1 | 18 | 28 | 8 | 4 | 6 | 45 | 34 | 0 |
8 | Bennebroek H1 | 18 | 28 | 8 | 4 | 6 | 40 | 41 | 0 |
9 | Terriërs H1 | 18 | 18 | 4 | 6 | 8 | 46 | 56 | 0 |
10 | Ypenburg H1 | 18 | 12 | 3 | 3 | 12 | 31 | 50 | 0 |
11 | Castricum H1 | 18 | 6 | 1 | 3 | 14 | 31 | 73 | 0 |
12 | Noordwijk H1 | 18 | 5 | 1 | 2 | 15 | 27 | 83 | 0 |
Wedstrijden
Datum | Tegenstander | Aanvang | Locatie |
7 mei | HV Westland Heren 1 | n.n.b | uit |
19 mei | !Reservering Reunie wedstrijd | n.n.b | thuis - ELLF veld 1 |
21 mei | !Oefenwedstrijd Hudito Heren 1 | n.n.b | thuis |
26 mei | AMHC FIT H1 | 14:45 | uit |
2 jun | MHC Castricum H1 | 14:45 | thuis - ELLF veld 1 |
9 jun | MHC Bennebroek H1 | 14:45 | uit |
16 jun | HDS H1 | 14:45 | thuis - ELLF veld 1 |
Aankomende speelronde
Thuis | Uit | Aanvang |
DSHC H1 | Ypenburg H1 | 0:00 |
HDS H1 | Terriërs H1 | 0:00 |
Purmerend H1 | Hisalis H1 | 14:45 |
Castricum H1 | Noordwijk H1 | 14:45 |
Bennebroek H1 | Westerpark H1 | 14:45 |
FIT H1 | Pijnacker H1 | 14:45 |
Uitslagen
Thuis | Uit | Uitslag |
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||
Noordwijk H1 | Westerpark H1 | (2-8)final |
DSHC H1 | Castricum H1 | (9-2)final |
FIT H1 | Hisalis H1 | (1-2)final |
Pijnacker H1 | Terriërs H1 | (7-3)final |
Ypenburg H1 | HDS H1 | (1-4)scheduled |
Purmerend H1 | Bennebroek H1 | (5-1)final |
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||
Westerpark H1 | Pijnacker H1 | (0-5)final |
HDS H1 | Purmerend H1 | (8-2)scheduled |
Terriërs H1 | Ypenburg H1 | (1-3)final |
Hisalis H1 | Noordwijk H1 | (4-1)final |
Castricum H1 | FIT H1 | (0-2)final |
Bennebroek H1 | DSHC H1 | (3-2)final |
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||
Purmerend H1 | Terriërs H1 | (4-4)final |
DSHC H1 | HDS H1 | (4-3)scheduled |
FIT H1 | Bennebroek H1 | (5-2)final |
Pijnacker H1 | Noordwijk H1 | (8-0)final |
Ypenburg H1 | Westerpark H1 | (1-3)final |
Castricum H1 | Hisalis H1 | (3-5)final |
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||
Terriërs H1 | DSHC H1 | (2-4)final |
Westerpark H1 | Purmerend H1 | (1-1)final |
Bennebroek H1 | Castricum H1 | (3-4)final |
HDS H1 | FIT H1 | (5-1)scheduled |
Noordwijk H1 | Ypenburg H1 | (4-7)scheduled |
Hisalis H1 | Pijnacker H1 | (2-4)final |
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||
Ypenburg H1 | Pijnacker H1 | (2-2)final |
Purmerend H1 | Noordwijk H1 | (2-1)final |
Castricum H1 | HDS H1 | (1-7)scheduled |
Bennebroek H1 | Hisalis H1 | (3-2)final |
DSHC H1 | Westerpark H1 | (3-2)final |
FIT H1 | Terriërs H1 | (4-3)final |
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | ||
Noordwijk H1 | DSHC H1 | (1-2)scheduled |
Pijnacker H1 | Purmerend H1 | (1-3)final |
Westerpark H1 | FIT H1 | (1-2)final |
HDS H1 | Bennebroek H1 | (4-2)scheduled |
Terriërs H1 | Castricum H1 | (3-1)final |
Hisalis H1 | Ypenburg H1 | (1-0)final |
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||
Purmerend H1 | Ypenburg H1 | (3-0)final |
DSHC H1 | Pijnacker H1 | (5-3)final |
Castricum H1 | Westerpark H1 | (2-3)final |
Bennebroek H1 | Terriërs H1 | (1-0)final |
HDS H1 | Hisalis H1 | (6-1)scheduled |
FIT H1 | Noordwijk H1 | (4-2)scheduled |
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||
Pijnacker H1 | FIT H1 | (6-3)final |
Ypenburg H1 | DSHC H1 | (2-4)final |
Westerpark H1 | Bennebroek H1 | (3-1)final |
Noordwijk H1 | Castricum H1 | (5-5)scheduled |
Hisalis H1 | Purmerend H1 | (3-1)final |
Terriërs H1 | HDS H1 | (6-8)scheduled |
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||
Terriërs H1 | Hisalis H1 | (5-2)final |
DSHC H1 | Purmerend H1 | (2-2)final |
Bennebroek H1 | Noordwijk H1 | (2-0)final |
HDS H1 | Westerpark H1 | (7-3)scheduled |
Castricum H1 | Pijnacker H1 | (1-2)final |
FIT H1 | Ypenburg H1 | (4-2)final |
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||
Westerpark H1 | Terriërs H1 | (4-1)final |
Ypenburg H1 | Castricum H1 | (4-1)final |
Purmerend H1 | FIT H1 | (1-2)final |
Noordwijk H1 | HDS H1 | (1-7)scheduled |
Pijnacker H1 | Bennebroek H1 | (2-2)final |
DSHC H1 | Hisalis H1 | (2-2)final |
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||
Terriërs H1 | Noordwijk H1 | (2-2)final |
FIT H1 | DSHC H1 | (5-2)final |
Bennebroek H1 | Ypenburg H1 | (4-2)final |
HDS H1 | Pijnacker H1 | (5-1)scheduled |
Hisalis H1 | Westerpark H1 | (7-1)final |
Castricum H1 | Purmerend H1 | (0-6)final |
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||
Terriërs H1 | Pijnacker H1 | (1-1)final |
Westerpark H1 | Noordwijk H1 | (4-0)scheduled |
Bennebroek H1 | Purmerend H1 | (4-1)final |
HDS H1 | Ypenburg H1 | (4-1)scheduled |
Hisalis H1 | FIT H1 | (2-2)final |
Castricum H1 | DSHC H1 | (1-1)final |
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||
Purmerend H1 | HDS H1 | (0-1)scheduled |
DSHC H1 | Bennebroek H1 | (3-0)final |
FIT H1 | Castricum H1 | (2-2)final |
Ypenburg H1 | Terriërs H1 | (0-0)final |
Noordwijk H1 | Hisalis H1 | (0-1)scheduled |
Pijnacker H1 | Westerpark H1 | (1-3)final |
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||
Westerpark H1 | Ypenburg H1 | (2-1)final |
Noordwijk H1 | Pijnacker H1 | (1-3)scheduled |
Terriërs H1 | Purmerend H1 | (1-0)final |
Hisalis H1 | Castricum H1 | (3-2)final |
Bennebroek H1 | FIT H1 | (1-0)final |
HDS H1 | DSHC H1 | (4-1)final |
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||
DSHC H1 | Terriërs H1 | (5-5)final |
FIT H1 | HDS H1 | (0-6)final |
Pijnacker H1 | Hisalis H1 | (3-0)final |
Ypenburg H1 | Noordwijk H1 | (1-4)scheduled |
Purmerend H1 | Westerpark H1 | (5-1)final |
Castricum H1 | Bennebroek H1 | (1-4)final |
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||
Terriërs H1 | FIT H1 | (2-5)final |
Westerpark H1 | DSHC H1 | (3-4)final |
Hisalis H1 | Bennebroek H1 | (1-1)final |
HDS H1 | Castricum H1 | (6-1)scheduled |
Noordwijk H1 | Purmerend H1 | (2-4)scheduled |
Pijnacker H1 | Ypenburg H1 | (5-1)final |
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||
Purmerend H1 | Pijnacker H1 | (4-1)final |
DSHC H1 | Noordwijk H1 | (12-1)scheduled |
FIT H1 | Westerpark H1 | (4-1)final |
Castricum H1 | Terriërs H1 | (2-4)final |
Bennebroek H1 | HDS H1 | (3-3)final |
Ypenburg H1 | Hisalis H1 | (2-3)final |
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||
Pijnacker H1 | DSHC H1 | (3-2)final |
Ypenburg H1 | Purmerend H1 | (1-1)final |
Terriërs H1 | Bennebroek H1 | (3-3)final |
Westerpark H1 | Castricum H1 | (4-2)final |
Noordwijk H1 | FIT H1 | (0-7)final |
Hisalis H1 | HDS H1 | (1-6)final |
Quicklinks
Agenda
13-5 | bestuursvergadering |
15-5 | Schoolhockeytoernooi 1 |
22-5 | Schoolhockeytoernooi 2 |
24-5 | Bingo voor alle jeugd O8, O9, en O10 |
31-5 | Tropical Jungle Party O8, O9 en O10 |