Zaal Junioren
Zaal Senioren
Overig
Dames
D3-zaal - Groen-Geel D8
16:50
Nog geen scheids. ingepland
D3-zaal - HV Spijkenisse D3
15:30
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes
MA1-zaal - H.C. HISALIS MA1
11:30
Fluiten:Rob Verburg
MA1-zaal - hdm MA2
12:50
Fluiten:Rob Verburg
MA3-zaal - HV Victoria MA4
14:10
Fluiten:Ap Keehnen
MA4-zaal - Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MA4
14:50
Fluiten:Ad van Nierop
MB3-zaal - Ring Pass Delft MB2
15:30
Fluiten:Ad Loeve
MC1-zaal - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC2
13:30
Nog geen scheids. ingepland
MC1-zaal - Leidse Hockey Club Roomburg MC1
14:10
Nog geen scheids. ingepland
MC2-zaal - H.C. HISALIS MC2
14:10
Nog geen scheids. ingepland
MC3-zaal - HCRB MC2
14:10
Fluiten:Michiel Lodewijks
MC5-zaal - De Kieviten MC2
12:10
Fluiten:Ed van der Burg
MC6-zaal - HC Alphen MC8
11:30
Fluiten:Daniel Roest
MC6-zaal - Berkel Rodenrijs MC7
12:50
Fluiten:Henk Scheenstra
MD1-zaal - HC Ypenburg MD2
11:20
Fluiten:Wilbert Brink
MD3-zaal - Berkel Rodenrijs MD5
09:45
Fluiten:Per Evenhuis
MD4-zaal - HC De IJssel MD6
10:50
Fluiten:Jaap Wijnia
MD5-zaal - L.S.C. ALECTO MD8
09:30
Nog geen scheids. ingepland
MD5-zaal - H.C. HISALIS MD4
10:50
Nog geen scheids. ingepland
Heren
H1-zaal - DSHC H1
16:40
Fluiten:Guus de Kock
H8-zaal - HC De IJssel H2
16:10
Nog geen scheids. ingepland
Jongens
JB2-zaal - LOHC JB4
12:10
Fluiten:Remy van der Velden
JC1-zaal - Rijswijksche Hockey Club JC2
16:50
Fluiten:Ronald van Dijk
JC1-zaal - HC De IJssel JC1
15:30
Fluiten:Ronald van Dijk
JC2-zaal - MHC Forescate JC3
13:30
Fluiten:Julia Evenhuis
JD1-zaal - R.H.V. Leonidas JD1
12:40
Fluiten:Marc Spikmans
Overig
MC-JJ - !Reservering trainers en Ouders
11:00 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
MC-JJ - !Oefenwedstrijd Coaches
12:15 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
Jongens
ZAALBLOK - ZAAL Hisalis MA1 - hdm MA2
12:10
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Craeyenhout MA4 - Berkel-Rodenrijs MA4
14:10
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Berkel-Rodenrijs MC7 - Alphen MC8
12:10
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Groen-Geel D8 - Spijkenisse D3
16:10
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Alecto MD8 - Hisalis MD4
10:10
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Klein Zwitserland MD9 - IJssel MD6
10:10
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Ring Pass Delft MB2 - Noordwijk MB12
16:10
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Forescate JC3 - Roomburg JC3
14:10
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Ypenburg JC2 - Rijswijk JC2
16:10
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten